Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
14 postów 186 komentarzy

Pogromca Elit

Pogromca Elit - Wielkie oszustwo elit intelektualnych i finansowych. Nie interesuję się polityką z poziomu pionków. Obserwuję graczy, którzy mają "ukryty wpływ" na WSZYSTKO. "Musicie dużo czytać. By poznać prawdę. By dostrzec korzenie zła" - abp Marc

Niewidzialny szef PO - Dlaczego Globaliści chcą Tuska?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego PO jest ulubioną polską partią Grupy Bildenberg. Wywiad z przewodniczącym organizacji pozarządowej w którym mowa o nowym rozmieszczeniu sił w polityce polskiej i globalnej.

 

KOMENTARZE

 • Niesamowite!!!
  Słyszałam czytałam i oglądałam różne materiały na temat NWO
  ale ta "pigułka" a zarazem kompendium wiedzy wiążąca obecne położenie Polski z tym "zjawiskiem" mnie zszokowała.
  Daje do myślenia .
  Dzięki.
 • Nie wiem czy Olechowski ma jeszcze aż takie moce, ale jakieś wpływy w nwo na pewno ma dalej
  Olechowski wykreował też teraz z ludźmi PO także Palikota, nie tylko PO. To są oczywistości, ciekawe jest co innego, na ile umoczony jest sam PiS, oraz kanapy, liderzy opozycji patriotycznej, prawicy. Niewątpliwie także Kwaśniewski i kilku liderów lewicy ma powiązania z nwo, ci tzw stypendyści choćby, taki Belka, Rosati, Balcerowicz, inni towarzysze itd

  Jedna banda nwo. I zaliczam do nich także takich jak prof. Staniszkis, komandoskę kręcącą się całe życie wśród michnikowszczyzny. Tacy ludzie mają wpływ na PiS, na Kaczyńskiego. Wcześniej sporo wpływ miał np

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_J%C3%B3zef_Lipski

  Masonem był i Olszewski, Wildstein, a ilu tu ukrywa? Wszyscy poza tymi, który wolno się wypowiadać w imieniu danej loży, struktury. Zdemaskowany mason zazwyczaj mówi iż zrezygnował, ale z tego nie da się zrezygnować, to cyrograf z diabłem i naprawdę złymi, opętanymi ludźmi.

  Ktoś widział biografię Lipskiego pod redakcją Matki Kaczyńskich? Zaciekawiło mnie, muszę poszukać i przejrzeć. Czy ja pisałbym biografię masona, ponoć przyjaciela rodziny Kaczyńskich, masona którego wg prawa II należało wsadzić do paki? Takie kontakty pozwoliły błyskawicznie po upadku AWS założyć PiS zdolny do całkiem sporego sukcesu w 2001 roku, cud prawdziwy coś z niczego, masoni od razu założyli (PiS wzmocnili) dwie partie, w końcu PO zaczęło dominować, kadry kretów zostają przenoszone do PO. Zapewne wielu działaczy PJN przejdzie stopniowo do PO, reszta wróci do PiS żeby dalej ryć jak krety.

  Dlatego napisałem żeby nie głosować na najgroźniejsze przybudówki nwo jak PO, ale też SLD, PJN, Palikota. Problem PSL też jest podobny, skoro są zdolni do koalicji z PO, SLD, to cóż są warci? Sługi nwo.

  Jadwiga Kaczyńska, Jan Józef Lipski. Monografia bibliograficzna, wydana przez IBL (Warszawa 2001

  Usypia się nas biadaniem nad agenturą sowiecką, czy lobbystami Niemiec, ale problemów jest znacznie więcej. Nad Polską trwa akcja nwo pod nazwą potoczną CHEMTRAILS. Gdyby się udało to udowodnić, to ulica ma prawo pozbawić PO władzy, władzy które truje swoich obywateli, przyzwala na tajne programy bez wiedzy społeczeństwa. Chcą niby klimat zmienić, ziemię oziębić odcinając słońce w słoneczne dni, ale to może być zręczne alibi. Mówi się też o nocnych lotach i wtedy co nam zrzucają na nasze naiwne głowy?

  System bankowy, obieg pieniądza steruje spoza Polski nwo. Takie zręczne filmy są potrzebne, ale muszą być w nich konkrety. Pisząc o tym osłabiamy owo lobbies w PiS i innych strukturach opozycji, ludzie zaczną mieć na nich OKO. Tylko siła katolicka może być wolna od wpływu nwo, oczywiście stosunkowo wolna. Trzeba ją powołać do życia. Partia Marka Jurka jest za słaba i nie mam w nich wiary. Trzeba projektu zupełnie nowego. Toczą się dyskusje o tym na NE.
 • Hitler ogłosił NWO i sprowadził na świat wojny Bush ogłosił NWO i zrobił to samo
  Nowy Porządek Świata to idea HITLERA
  Nie pamiętacie tego może wszyscy ale pewnie większość tak . W dojrzałych latach PRL w rodzącej się TVP pokazywano nieustannie filmy opiewające zwycięstwa „bratniej armii” nad faszyzmem.
  Wówczas zawsze jako tło powstania faszyzmu , jego idea nadrzędna było wywrzaskiwane przez Hitlera hasło NOWY PORZĄDEK ŚWIATA dalej jak to w propagandowej sielance „bratnie armie” zwyciężyły i za sprawą komunistów radzieckich u nas i w okolicy powstał socjalistyczny narodowy pokojowy ustrój doskonały.

  W kontekście tego nie dziwi orędzie wnuka (BUSHA) promującego dzisiaj NWO tak jak jego dziadek (BUSH) sponsorował swego przyjaciela Adolfa Hitlera
 • pytanie
  Teraz pojawia się moje pytanie, skoro nowy ekran jest wolny od cenzury to dlaczego ten materiał został utopiony w oceanie śmieciowych informacji ?
 • @oskar20
  Masz rację, nie można skomentować co masoństwo wyprawia ogłupionym
  narodem.Mawiano że w USA kandydaturę na prezydenta sprawdzają do czwartego pokolenia , kim oni byłi.U nas z góry cichaczem wiedzą sfauszują wsadza swoich pod spolszczonym nazwiskami to robili w komunie. W filmie mamy wytłumaczone kto co i jak.Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY