Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
14 postów 186 komentarzy

Pogromca Elit

Pogromca Elit - Wielkie oszustwo elit intelektualnych i finansowych. Nie interesuję się polityką z poziomu pionków. Obserwuję graczy, którzy mają "ukryty wpływ" na WSZYSTKO. "Musicie dużo czytać. By poznać prawdę. By dostrzec korzenie zła" - abp Marc

Propagandy o "przeludnieniu" ciąg dalszy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś dodałem tekst o redukcji populacji, której domagają się światowe elity. Test był z ostatniego miesiąca. Dziś ze strony ONZ wypływa kolejny raport o "przeludnieniu".

TREŚĆ PROPAGANDY

Ziemia jest bardziej zniszczona, niż sądziliśmy !

ONZ ostrzega, że to wina przeludnienia.

W pierwszym globalnym raporcie o zasobach naturalnych Ziemi wskazano, że jedna czwarta lądów jest kompletnie zniszczona - donosi news24.com.

Kolejne 8 proc. powierzchni lądów to ziemia zniszczona częściowo. Sytuacja dalszych 36 proc. jest stabilna, a jedynie 10 proc. poprawia się. 

tylko odwrócenie tego trendu może zapobiec epidemii głodu - twierdzi oenzetowska agenda ds. żywności, FAO.

W przeciwnym wypadku produkcja rolna musiałaby się zwiększyć do 2050 roku aż o 70 proc. Konieczna będzie druga Zielona Rewolucja. Pierwsza, z lat 1961 - 2009, dzięki postępom w technice zapewniła wzrost produkcji równy 150 proc.

Potrzeba miliarda ton zbóż i 200 mln ton mięsa więcej, niż produkuje się dzisiaj. Są niezbędne, by wyżywić dodatkowe 2 mld ludzi, którzy urodzą się na Ziemi w kolejnych 40 latach - dodaje portal.

Pozyskanie większej ilości ziemi pod uprawy jest trudne, bo większość dobrej jakości terenów już jest wykorzystana.

Większość metod alternatywnych wiąże się z dalszym niszczeniem środowiska. Wycinanie lasów pod ziemie uprawne kończy się erozją ziemi i marnowaniem wody - tłumaczy FAO.

Koszt inwestycji w irygację w samych tylko państwach rozwijających się wyniesie do 2050 roku bilion dolarów. Kolejne 160 mld kosztować będzie rekultywacja zniszczonej ziemi.
 


 

Czyżby faktycznie nadchodziła wielka "redukcja populacji" ?

KOMENTARZE

 • głośne myśli
  Zakończyć z ekologiczną kradzieżą plonów na biopaliwa oraz z zakończyć z chorymi pomysłami ekoterorystów.

  Z innego punktu widzenia:
  "Jeśli w lesie jest za dużo królików, to myśliwi muszą nadwyżkę zastrzelić"
 • @Redaktor1966
  wez zaloz sobie bloga, albo jak juz masz to zrob z tego co powyzej notke i dawaj linki w komentarzu, bo juz 4 czy 5 raz spotykam taki twoj 1000-liniowy komentarz
 • @autor/ wszystko sie toczy zgodnie z planem
  mozna tak:
  jestesmy czescia natury, wiec uznajmy ten fakt i uszanujmy naturalne prawa. nie ingerujmy w prace natury, a powroci rownowaga w naszym swiecie. zatrzymywanie naturalnych zjawisk ma zawsze nieprzewidywalne konsekwencje nie do opanowania przez czlowieka.
  natura musi dokonac samooczyszczenia po zniszczeniach spowodowanych przez ludzka arogancje i bezmyslnosc. do tego wczesniej czy pozniej musi dojsc, a im szybciej, tym z mniejsza dla nas szkoda.

  albo raczej tak:
  wszystko, co sie dzieje jest naturalna koleja rzeczy.
 • Nie wierzyłem w szatana jako nastolatek. Dziś to polityczny i społeczny fakt, który stal się priorytetem polityki tak zwanych rz
  i międzynarodowych agend z ONZ na czele. Watykan ma tu swoja rolę. Szaremu człowiekowi trudno to zrozumieć, bo nie mieści się w głowie masowe ludobójstwo, obłęd władzy, przejmowanie Ziemi...
  Powszechne "zaszumianie", dezinformacja, nadmiar sprzecznych informacji, propagandowa maskarada i wiele innych technik skutecznie stosowanych (tu: Redaktor1966) przez agenturę systemu. Diabeł zwycięża? Jak inaczej wyjaśnić powszechną destrukcję, mordy, powszechną iluzję zagrożenia tworzoną dla ludzkości przez władających nieludzi (pomioty szatańskie). Po czym poznać satanistę w rządzie Tuska? Nigdy nie patrzy w oczy gdy mówi o swoich zamiarach…
 • światowe elyty
  mogą mi obciągnąć.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY