Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
14 postów 186 komentarzy

Pogromca Elit

Pogromca Elit - Wielkie oszustwo elit intelektualnych i finansowych. Nie interesuję się polityką z poziomu pionków. Obserwuję graczy, którzy mają "ukryty wpływ" na WSZYSTKO. "Musicie dużo czytać. By poznać prawdę. By dostrzec korzenie zła" - abp Marc

Propagandy o "przeludnieniu" ciąg dalszy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś dodałem tekst o redukcji populacji, której domagają się światowe elity. Test był z ostatniego miesiąca. Dziś ze strony ONZ wypływa kolejny raport o "przeludnieniu".

TREŚĆ PROPAGANDY

Ziemia jest bardziej zniszczona, niż sądziliśmy !

ONZ ostrzega, że to wina przeludnienia.

W pierwszym globalnym raporcie o zasobach naturalnych Ziemi wskazano, że jedna czwarta lądów jest kompletnie zniszczona - donosi news24.com.

Kolejne 8 proc. powierzchni lądów to ziemia zniszczona częściowo. Sytuacja dalszych 36 proc. jest stabilna, a jedynie 10 proc. poprawia się. 

tylko odwrócenie tego trendu może zapobiec epidemii głodu - twierdzi oenzetowska agenda ds. żywności, FAO.

W przeciwnym wypadku produkcja rolna musiałaby się zwiększyć do 2050 roku aż o 70 proc. Konieczna będzie druga Zielona Rewolucja. Pierwsza, z lat 1961 - 2009, dzięki postępom w technice zapewniła wzrost produkcji równy 150 proc.

Potrzeba miliarda ton zbóż i 200 mln ton mięsa więcej, niż produkuje się dzisiaj. Są niezbędne, by wyżywić dodatkowe 2 mld ludzi, którzy urodzą się na Ziemi w kolejnych 40 latach - dodaje portal.

Pozyskanie większej ilości ziemi pod uprawy jest trudne, bo większość dobrej jakości terenów już jest wykorzystana.

Większość metod alternatywnych wiąże się z dalszym niszczeniem środowiska. Wycinanie lasów pod ziemie uprawne kończy się erozją ziemi i marnowaniem wody - tłumaczy FAO.

Koszt inwestycji w irygację w samych tylko państwach rozwijających się wyniesie do 2050 roku bilion dolarów. Kolejne 160 mld kosztować będzie rekultywacja zniszczonej ziemi.
 


 

Czyżby faktycznie nadchodziła wielka "redukcja populacji" ?

KOMENTARZE

 • głośne myśli
  Zakończyć z ekologiczną kradzieżą plonów na biopaliwa oraz z zakończyć z chorymi pomysłami ekoterorystów.

  Z innego punktu widzenia:
  "Jeśli w lesie jest za dużo królików, to myśliwi muszą nadwyżkę zastrzelić"
 • @Redaktor1966
  wez zaloz sobie bloga, albo jak juz masz to zrob z tego co powyzej notke i dawaj linki w komentarzu, bo juz 4 czy 5 raz spotykam taki twoj 1000-liniowy komentarz
 • @autor/ wszystko sie toczy zgodnie z planem
  mozna tak:
  jestesmy czescia natury, wiec uznajmy ten fakt i uszanujmy naturalne prawa. nie ingerujmy w prace natury, a powroci rownowaga w naszym swiecie. zatrzymywanie naturalnych zjawisk ma zawsze nieprzewidywalne konsekwencje nie do opanowania przez czlowieka.
  natura musi dokonac samooczyszczenia po zniszczeniach spowodowanych przez ludzka arogancje i bezmyslnosc. do tego wczesniej czy pozniej musi dojsc, a im szybciej, tym z mniejsza dla nas szkoda.

  albo raczej tak:
  wszystko, co sie dzieje jest naturalna koleja rzeczy.
 • Nie wierzyłem w szatana jako nastolatek. Dziś to polityczny i społeczny fakt, który stal się priorytetem polityki tak zwanych rz
  i międzynarodowych agend z ONZ na czele. Watykan ma tu swoja rolę. Szaremu człowiekowi trudno to zrozumieć, bo nie mieści się w głowie masowe ludobójstwo, obłęd władzy, przejmowanie Ziemi...
  Powszechne "zaszumianie", dezinformacja, nadmiar sprzecznych informacji, propagandowa maskarada i wiele innych technik skutecznie stosowanych (tu: Redaktor1966) przez agenturę systemu. Diabeł zwycięża? Jak inaczej wyjaśnić powszechną destrukcję, mordy, powszechną iluzję zagrożenia tworzoną dla ludzkości przez władających nieludzi (pomioty szatańskie). Po czym poznać satanistę w rządzie Tuska? Nigdy nie patrzy w oczy gdy mówi o swoich zamiarach…
 • światowe elyty
  mogą mi obciągnąć.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY