Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
14 postów 186 komentarzy

Pogromca Elit

Pogromca Elit - Wielkie oszustwo elit intelektualnych i finansowych. Nie interesuję się polityką z poziomu pionków. Obserwuję graczy, którzy mają "ukryty wpływ" na WSZYSTKO. "Musicie dużo czytać. By poznać prawdę. By dostrzec korzenie zła" - abp Marc

Stan wojenny w USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W wywiadzie udzielonym w środę dla TruNews Radio, badacz Doug Hagmann podzielił się swoimi informacjami z dobrych źródeł o tym że Departament Bezpieczeństwa Krajowego USA (DHS) przygotowuje się do "potężnej wojny domowej" w Ameryce.

"Mamy kłopoty%… rząd federalny przygotowuje się do zamieszek" powiedział "więc za każdym razem gdy słyszycie o przenoszeniu żołnierzy, sprzętu wojskowego do nowych lokacji, o militaryzacji policji, kupowaniu amunicji, o tym wszystkim%… oni (DHS) przygotowują się do potężnych zamieszek."


Hagmann idzie dalej - jego informator twierdzi że DHS jest zaniepokojony nadchodzącym załamaniem dolara oraz hiperinflacją która dotknie amerykański naród, 311 milionów Amerykanów. Zwłaszcza że wielu z nich jest uzbrojonych.

Zamieszki w Grecji to problem, ale zamieszki uzbrojonych Amerykanów to już zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego, na co zwracał niedawno uwagę w swoim raporcie Pentagon uznający to za zagrożenie dla całej Ameryki (w trakcie zeszłorocznych ćwiczeń wojskowych organizowanych przez Departament Obrony) - to były słowa jednego z uczestników gier wojennych Departamentu , Jima Rickardsa, autora książki Currency Wars: The Making of the Next Global Crisis (Wojny walutowe: Tworzenie Nowego Światowego Kryzysu).

Poprzez swoje źródła Hagmann potwierdził tezy Rickarda obawiającego się kolapsu amerykańskiego dolara i zagrożenia ze strony Chińczyków (posiadacze obligacji amerykańskiego skarbu państwa o wartości około 1 tryliona $) oraz prawdopodobnie Rosjan (grożących wypuszczeniem popartego złotem rubla- nowej alternatywy dla dolara) w ramach odwetu za agresywną politykę zagraniczną USA wobec strategicznych sprzymierzeńców Chin i Rosji - Iranu i Syrii.

"Jednego z moich informatorów znam od roku 1979%u2033 mówił Hagmann "zaczynał jako policjant w patrolówce, dzisiaj pracuje dla agencji federalnej pod zwierzchnictwem Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego. Jest na stanowisku dającym mu wiedzę o nowej polityce i planowanych obecnie strategiach działania i mówi nam dzisiaj: słuchajcie, to co widzicie obecnie to jedynie wierzchołek góry lodowej. Przygotowujemy się, my, czyli rząd, do potężnej wojny domowej w tym kraju."

"Nie ma tu żadnej przesady" dodał przypominając zeszłoroczne nagranie założyciela Trends Research Institute, Geralda Celente. Celente zapowiada upadek dolara i zamieszki w Ameryce jeszcze w tym roku.

Od czasu zeszłorocznych twierdzeń Celenta prezydent Obama zdążył podpisać już dwie samobójcze politycznie ustawy: executive order NDAA oraz National Defense Resources Preparedness (przygotowania do rekwirowania zasobów żywności, materiałów budowlanych, paliwa, ziemi, pojazdów itd.)

Dodatkowo ostatnie doniesienia o zamówieniu przez DHS 450 milionów sztuk amunicji penetrującej tylko dolewają oliwy do ognia i potwierdzają nadchodzące tragiczne wydarzenia na ziemi amerykańskiej.

Wszystkie te szokujące dla Amerykanów wydarzenia miały miejsce w roku w którym zaplanowane są wybory prezydenckie.

Wszystkie przygotowania czynione przez rząd i DHS w ostatniej dekadzie - poczynając od Patriot Act a kończąc na niezliczonych ustawach wykonawczych (executive orders) zaprojektowanych w celu zawieszenia lub zniesienia amerykańskich praw obywatelskich - "są tylko początkiem" mówi Hagmann.

Dodaje: "Będzie jeszcze gorzej przed wyborami, nawet nie wiem czy w ogóle będziemy mieć jakieś wybory. Będzie tak źle - i to też wiem ze swoich źródeł. Jeden z informatorów powiedział bez ogródek: "słuchaj, nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo jest źle. To wszystko dzieje się naprawdę, ci ludzie - DHS - są gotowi do walki z amerykańskimi obywatelami."

TruNews zapytało Hagmanna: Z kim dokładnie chce walczyć DHS? Kolejna wojna północ-południe, jankesi kontra konfederaci? Hagmann zaznaczył że sytuacja jest znacznie gorsza i bardziej skomplikowana niż wewnętrzne tarcia w narodzie: wszystko skupia się wokół krajowej waluty.

"Według moich informatorów oni [DHS] spodziewają się niestabilności amerykańskiego dolara. Wiemy że stajemy się niewypłacalni i nie możemy dłużej spłacać naszego długu. Nadchodzi hiperinflacja%… dolar będzie bezwartościowy%… upadek gospodarczy będzie naprawdę bolesny, ludzie nie są na to przygotowani."

Dominique de Kevelioc de Bailleul (Beaconequity.com), tłumaczenie Radtrap

//www.trunews.com/listen_now.htm 

KOMENTARZE

 • Help America!!!!!
  Będą walczyć faszyści z komunistami, moim zdaniem.
  Ważne jest wypracowanie wspólnego humanistycznego stanowiska EU.
  To nie są bajki, obawiam się użycia HARP i innych urządzeń elktromagnetycznych i mikrofalowych.

  Amerkanie wychodowali na sobie potwora który ich teraz zaatakuję ot kapitalizm się zwie.

  Mam nadzieje że wojsko us na to nie pójdzie, ważną role odegra kanada z anglią w tle ale raczej będą w opozycji do mexyku i brazyli.

  Dalekim echem tego są protesty w moskwie
 • @LosHelios 13:22:37 - to socjalizm NeoBolszewii niszczy w USA wolnościowy kapitalizm...
  ...i właśnie dlatego wszelkie Konstytucyjne Prawa Obywatelskie są tam zagrożone, o czym libertariański konstytucjonalista Ron Paul nieustannie od lat 80'tych zasadnie przestrzega Naród Amerykański (niestety jak zwykle znajdą się "pożyteczni idioci", którzy na rzecz reżimu tylko dezinformują):

  http://www.youtube.com/watch?v=52cQOlVzNO0  http://www.youtube.com/watch?v=82uNhXRMzxA
 • @
  Zajmijcie sie lepiej naszym krajem niz rozglaszac fanabere na temat innego panstwa. W Polsce takze jest duzo do zrobienia.
 • @Stara Baba 14:31:35
  Po pierwsze PRAWDA najwyraźniej Panią w oczy kole, zaś po wtóre Polska nie jest samotną wyspą, a wprost przeciwnie jej sytuacja ściśle zależy od światowej geopolityki (było by inaczej, gdybyśmy mieli gospodarkę opartą na zdrowej wolnorynkowej ekonomii, a że jest ona deficytowo uzależniona od socjalistycznego eurokołchozu, to i jeśli na zachodzie źle się dzieje, to automatycznie zaraz przekłada się to u Nas).
 • @RAJan
  Tak właśnie wypowiadają się ludzie (stara baba), którzy nie znają historii i nie rozumieją związków oraz zależności jakie panują pomiędzy krajami. Takie w przyszłości będziemy mieć społeczeństwo. Które nie będzie w stanie zrozumieć co się wokół nich dzieje i skąd to się bierze (będą to nazywać fanaberią). Przykre...

  Coś o lemingach...
  Mieszkaniec współczesnego miasta jest raczej przekonany o swojej wyższości nad wszystkim. Wszystkim, co było wcześniej, wszystkim, co istnieje gdzieś indziej, wszystkim, co jest inne i wszystkim, czego nie zna.

  Od stuleci zagubiony, zanurzony w chaosie i atakowany mediami, stracił nie tylko kontakt ze swoim własnym „ja” i prawdziwą łączność ze Źródłem, czyli Bogiem rozumianym jako Siła Wyższa. Zatracił też umiejętność otwartego patrzenia i poszerzania swojej świadomości. Zamiast tego instynktownie będzie bronił swojego ograniczonego sposobu patrzenia na świat i znajdzie wiele argumentów na dowód jego wyższości nad wszystkimi innymi.

  To jest kolejna cecha myślenia charakterystyczna dla osobowości uzależnionej i jednocześnie jeszcze jeden powód, dla którego świat ma się skończyć. Ponieważ myślenie uzależnione jest tak głęboko wgryzione w podświadomość, że nie można go po prostu odrzucić siłą woli. Jest jak wirus, który szerzy się od pokoleń w ludzkich umysłach. Wirus, powodujący częściową ślepotę, która uniemożliwia dostrzeżenie pewnych faktów. Jedyne, co może przebudzić uzależnionego człowieka, to wstrząs i zagrożenie życia. Tak długo jednak, jak to będzie możliwe, będzie zaprzeczał i odrzucał wiedzę, wykraczającą poza jego obecną ograniczoną zdolność pojmowania.

  Fragment z książki Beaty Pwlikowskiej


  Choćbyś pokazał masę filmików, artykułów, analiz itp Choćbyś pokazał zależności i zrobił dokładną analizę na temat tego co się dzieje w ostatnich miesiącach w USA to i tak nazwą cię oszołomem. Powoduje to strach przed przyznaniem się do błędu w myśleniu, dla wielu nie do przeskoczenia.
 • @malwa 15:28:35
  Czlowieku o jakich zwiazkach ty mowisz? Mowicie o jakiejs zadymie
  ktora predzej w Polsce sie stanie niz tu obiawi. Jak na razie biedny tutaj jest klasa "srednia" w naszym kraju. Jest przynajmiej nie na miejscu madralowanie sie na temat cudzego kraju bedac ze swoim nad przepascia.
  Jezeli o powiazania chodzi. To Polska jest bardziej zwiazana z USA niz USA z Polska. Wasze wywody sa tylko i wylacznie czystym madralowaniem
  i niczym wiecej.
  Slowa "Tak właśnie wypowiadają się ludzie (stara baba), którzy nie znają historii i nie rozumieją związków oraz zależności jakie panują pomiędzy krajami. " jest zwyklym cynizmem i BS z twojej strony.
 • autor
  Ech..mnichu. Są ludzie których nic nie przekona, nawet palca grzebiącego w ich oku nie dostrzegą. Taka jest ich "siła uczucia" :(
  W każdym razie dzięki za interesujący materiał.
 • @Stara Baba
  Jak byś nie zauważyła to nawet na tej stronie porusza się tematy nie tylko związane z sytuacją w Polsce. Myślę, że to ważne, aby wiedzieć co się dzieje w najbardziej znaczących krajach, bo wszystko ze sobą jest powiązane. Odcinanie się od tej wiedzy jest po prostu.. głupie i pokazuje dużą ignorancję. To, że ktoś poruszył temat o coraz dziwniejszej syt. w USA to nie znaczy, że nie interesuje go co się dzieje w Polsce.
  Aha, i radzę prześledzić jakie akty zostały wprowadzone od stycznia tego roku w USA i jak wygląda tam sytuacja.


  Link dotyczy dokumentu który jest instrukcją postępowania w obozach na terenie USA. Tak, tak zostały tam wybudowane obozy, z zewnątrz bardzo podobne do tych które powstawały pod rządami nazistów.

  Podaję link:

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/dokumenty_armii_usa,p448454565
 • @ Stara Baba
  A i dodam na koniec, że jak wchodzę na tematy dotyczące np. Rosji to nie piszę w komentarzach do ludzi dajcie spokój i zajmijcie się Polską. Temat dotyczy konkretnego zagadnienia więc o tym dyskutujemy.
 • @malwa 16:44:24
  Ja to wszystko rozumiem.Tylko ze jak czyta sie naglowek stwierdzajacy
  "Stan wojenny w USA" to nie wiadomo czy smiac sie czy plakac. Jest to naprawde irytujace.
 • Linia podziału
  - zawsze była i jest Syjoniści vs. Goje. Uwypukli się ona teraz w walce bardzo podobnej w charakterze do tych, które rujonwały Europę: Żydzi vs. Chrześcijanie w Hiszpanii (Inkwizycja), Żydzi vs. Chrześcijanie we Francji (Rewolucja francuska), Żydzi vs. Chrześcijanie w Rosji (Rewolucja bolszewicka), Żydzi vs. Chrześcijanie w Bawarii (przyczynek do II Wojny Światowej), i obecnie Żydzi vs. Chrześcijanie w Europie (Unia Europejska).
  Nie bez powodu każdy Amerykanin nazywa swój rząd „ZOG” - Zionist Occupational Government.
 • Ron Paul wygra
  Swietny tekst. Generalnie idzie ku lepszemu, ale niestety przez pare strasznych lat. Kurczowo trzymam sie optymistycznych (dla Polski) wizji Klimuszki. Jeszcze nigdy nasza planeta nie bankrutowala cala... bedzie sie dzialo.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY